Největší výprodej roku 2023 🚀 

EGGO zajistilo proměnu pleti pro 35 000 spokojených zákazníků. Přidej se k nim, ale pospěš si, zásoby jsou omezené!

00
:
00
:
00
:
00

🔥 BESTSELLERY 🔥

TOP VÝBĚR 👍🏻

🔥 BESTSELLERY 🔥

Více než 30 861 recenzí s hodnocením 4.9 ⭐️

★★★★☆

Evca D. Ověření zákazník

Jsem ráda že jsem si ho pořídila mám ho krátce ale věřím že výsledky budou znát za pár dní k poznání..Děkuji za slevu..Krásná cena stojí za tu péči naší

★★★★★

Petra L. Ověření zákazník

Skvělé produkty, velká spokojenost. Už rok zde nakupuji pravidelně a neměnila bych ani za nic.

★★★★★

Tereza t. Ověření zákazník

Jelikož jsem byla spokojená s produktem Zen defence, rozhodla jsem se koupit si také Daydream na zimu a je to skvělé. Nepoužívám to na celý obličej, jen na suchá místa a funguje zázračně. Super textura. EGGO vajíčko mám už 2 roky a poctivě ho používám :)

 

< 1 2 3 4 5 >

Podívej se také na...

Často kladené otázky

Bojím se, že produkt nebude fungovat.

Tvoje zkušenost je naší prioritou. Proto je každý nákup chráněný 30denní garancí spokojenosti.

Pokud neuvidíš výsledky, které chceš během této doby vidět, jednoduše nám vrať produkt, celou částku ti bez dalších dotazů vrátíme.

Kde se produkt vyrábí?

Všechny naše produkty se vyrábí v EU v těch nejvyšších standardech pro zajištění kvality a maximální účinnosti.

Jak používat tento produkt?

EGGO produkty ti poskytují účinnou rutinu, která se jednoduše zvládá a přitom dosahuje požadovaných výsledků za méně, než 14 dnů.

1. ČIŠTĚNÍ

Každá péče začíná čištěním. Zde se budou hodit čistící gel a čistící zařízení. Pokud nosíš make-up, naše Magic Pads jsou také skvělým řešením.

2. PÉČE

Podle typu pleti ti poskytuje to, co potřebuješ. Séra cílí na řešení pro každého. Miracle peel je skvělé pro mastnou a aknetickou pleť. Aquaholic je hydratační sérum pro pokožku, která potřebuje extra hydrataci. A Glow and go sérum dodá život a jas matné pokožce díky vitamínu C.

3. HYDRATACE

Vyživená pleť je spokojená pleť. Kvalitní pleťový krém ti dodá 25 hodin hydratace a ochranu před vnějšími stresory. Pokud máš mastnou až normální pleť, poté doporučujeme Zen defence. Pokud máš suchou pleť, tvým produktem bude Daydream.

4. PÉČE ZEVNITŘ

Dobrá péče o pleť není dostačující! Tvoje tělo potřebuje spoustu živin také z organismu. Řada Smartfoods doplňků stravy ti pomůže získat zdravá střeva, zářivou pleť a silné nehty a vlasy.

Jak dlouho trvá dodání?

Produkty odesíláme ve stejný den, dodání zabere 1-2 dny.

Pokud neuvidíš výsledky, které chceš během této doby vidět, jednoduše nám vrať produkt, celou částku ti bez dalších dotazů vrátíme.