AKCE 1+1 ZDARMA VYPRŠÍ ZA:

00
:
00
:
00
:
00

Nejprodávanější čistič pleti v roce 2023

EGGO - sonické zařízení pro čištění pleti 1+1

★ ★ ★ ★ 4 .403 Hodnocení

Hloubkové čištění pleti, hebké na dotek

Odstraňuje 99 % nečistot, mastnot a veškerých zbytků make-upu

Šetrná exfoliace zbavuje odumřelých kožních buněk pro hebkou pokožku

3 použití: čištění, masáž a aplikace séra

Stimuluje mikrocirkulaci a přispívá k pevnější pleti

Zlepšuje vstřebávání aktivních složek

✓ Baterie vydrží déle, než 6 měsíců

Často kladené otázky

Použití

Co znamená sonické čištění? 🧽 Sonická technologie představuje čištění založené na velmi rychlých vibracích, při kterém až 8 500 vibračních impulsů za minutu odstraňuje nečistoty, čistí póry, masíruje obličej a odstraňuje odumřelé buňky z obličeje.

 
Proč je sonické čištění vůbec užitečné? Nejspíše jste doposud k čištění obličeje používali ruce nebo vatu, že? Na rukou se nám ale přes den hromadí bakterie, které si poté přenášíme na obličej. To může způsobit vznik akné a hromadění dalších nečistot, které zhoršují stav naší pleti.
 
Jak často je vhodné přístroj používat? Může nadměrné používání způsobit poškození pleti? Četnost používání záleží především na vaší pleti. Doporučujeme jej na začátku používat jen párkrát týdně a zjistit, jak na něj vaše pleť zareaguje. Poté můžete četnost používání zvýšit nebo snížit podle svých potřeb. Pokud jej používáte každý den, stačí si pleť čistit jen minutu. Používáte-li jen několikrát týdně, můžete pleť čistit i tři minuty naráz – potom se EGGO automaticky vypne.
 
Mohu přístroj používat i ve sprše? 💦 Jasně! ☺️ Není nic lepšího, než ušetřit trochu času a péči o obličej zvládnout během sprchování.
 
Vyplatí se pro čištění obličeje použít gel, pěnu nebo olej? Gel je nejuniverzálnějším řešením a hodí se pro všechny typy pleti, nehledě na to si vždy přečtěte návod a ověřte, zda je vybraný produkt vhodný pro daný typ pleti. Také struktura gelu se pod štětinami zařízení EGGO chová nejlépe, protože zařízení lépe klouže po povrchu pleti. Pěnu doporučujeme pro mastnou pleť, která má sklon k akné, protože je lehká pro aplikaci. Při čištění pomocí zařízení EGGO ji aplikujeme dostatečné množství, aby čištění bylo příjemnější. Olej se doporučuje pro všechny typy pleti, jeho výhodou je, že příliš nevysušuje pleť. Je výborný také pro odstraňování voděodolného make-upu.
 
Která strana je určena pro masírování a která pro čištění pleti? Ta, která vám nejvíce vyhovuje. Ne, vlastně ne. ;) Přední strana s menšími a měkčími štětinami je určena pro čištění, zadní strana se silnějšími a tužšími štětinami je vhodná pro masáž.
 
Proč zrovna silikonové štětiny? Na rozdíl od syntetických štětin a houbiček se na silikonových štětinách nedrží bakterie. Silikonové štětiny lze po použití také důkladněji umýt a snáze se usuší.
 
Opotřebují se někdy štětiny? Myslíme si, že se vám to rozhodně nepodaří. 😉
 
Jak zařízení čistit? Po ukončené (eggo :)) péči zařízení snadno opláchnete vlažnou vodou, postavíte na podstavec a necháte uschnout. Než začnete s nabíjením zařízení, musí být elektrický kontakt zcela čistý, aby náhodou nedošlo ke zkratu. ⚡
 
Mohu své zařízení půjčovat sestře nebo příteli? V zásadě nedoporučujeme, aby jedno zařízení používalo více osob, protože se jedná o péči o obličej a nechceme si na pleť nanést dodatečné bakterie: "We do not share eggos!" 😆
 
Jak dlouho vydrží baterie? 🔋 Po jednom nabití můžete zařízení EGGO používat i 2 měsíce, záleží to především na tom, jak často jej používáte. Pokud jej nepoužíváte dvakrát denně může vydržet i déle.

 

Bojím se, že produkt nebude fungovat.

Tvoje zkušenost je naší prioritou. Proto je každý nákup chráněný 30denní garancí spokojenosti.

Pokud neuvidíš výsledky, které chceš během této doby vidět, jednoduše nám vrať produkt, celou částku ti bez dalších dotazů vrátíme.

Jak dlouho trvá dodání?

Produkty odesíláme ve stejný den, dodání zabere 1-2 dny.

Pokud neuvidíš výsledky, které chceš během této doby vidět, jednoduše nám vrať produkt, celou částku ti bez dalších dotazů vrátíme.

Kde se produkt vyrábí?

Všechny naše produkty se vyrábí v EU v těch nejvyšších standardech pro zajištění kvality a maximální účinnosti.

4 ošetření, 1 zařízení  

Získej zářivou pleť po prvním použití díky zařízení péče o pleť č. 1

AKCE 1+1 ZDARMA VYPRŠÍ ZA:

00
:
00
:
00
:
00

Více než 30 861 recenzí s hodnocením 4.9 ⭐️

★★★★☆

Evca D. Ověření zákazník

Jsem ráda že jsem si ho pořídila mám ho krátce ale věřím že výsledky budou znát za pár dní k poznání..Děkuji za slevu..Krásná cena stojí za tu péči naší

★★★★★

Petra L. Ověření zákazník

Skvělé produkty, velká spokojenost. Už rok zde nakupuji pravidelně a neměnila bych ani za nic.

★★★★★

Tereza t. Ověření zákazník

Jelikož jsem byla spokojená s produktem Zen defence, rozhodla jsem se koupit si také Daydream na zimu a je to skvělé. Nepoužívám to na celý obličej, jen na suchá místa a funguje zázračně. Super textura. EGGO vajíčko mám už 2 roky a poctivě ho používám :)

 

< 1 2 3 4 5 >