Seznam se s novinkou Sun Hero SPF 50+

Seznam se s novinkou Sun Hero SPF 50+

Pokud existuje jeden univerzální produkt péče o pleť, potom je to opalovací krém. Nikdo se vystavení slunci nemůže vyvarovat a dobrý opalovací krém může znamenat skutečně vše pro rozdíl mezi zdravou pokožkou a…nezdravou. Pokud hovoříme o kvalitním opalovacím krému narazíme na současný problém; složení, které odpovídá nadšení se hledá těžko a mnoho krémů dostupných na trhu všeobecně neposkytují příjemnou zkušenost – ačkoliv poskytuje velmi důležitou ochranu.


To už ale neplatí, protože konečně představujeme náš produkt, kterého se dožaduje náš Glow Gang. S hrdostí představujeme Sun Hero SPF 50+ - opalovací krém, který si budeš chtít skutečně nanášet. Navržen pro použití u všech tónů pleti a kondicí, poskytuje lehký a dokonale se mísící pocit spolu se skutečnými výhodami péče o pokožku – zároveň disponuje ochranou před sluncem, které se nic nevyrovná. Ta splňuje všechny body kvalitního opalovací krému a díky tomu tak dnes existuje složení tak vzácné, jako je jednorožec sám.
Samozřejmě víme, že nemůžeme udělat ledajaký opalovací krém (stejně jako sérum nebo hydratační krém). Místo volby mezi složkami chemického a minerálního opalovacího krému, které mají své vlastní pro a proti, vytváříme hybridní složení, které je tím nejlepším z obou světů.


Nemůžeme vynechat některé oblíbené složky péče o pokožku, zejména ty podpůrné, jako jsou vitamín E a niacinamid – ty funguje přesčas a poskytují hydrataci, rozjasnění a zklidnění pokožky. Společně vytváří lehkou texturu, která dokonale proniká do jakékoliv pokožky bez zanechávání hrozných bílých skvrn, silného aroma nebo mastného pocitu.


Co je uvnitř


Ze všeho nejdříve se musíme podívat na filtry opalovacích krémů, ty dávají složení jeho SPF 50+ efekt ochrany proti slunci. Místo volby mezi chemickými a minerálovými filtry, jak to dělá mnoho značek, strategicky oba – chemické a minerální filtry – kombinujeme a ty mohou díky tomu nabízet tu nejlepší ochranu a zároveň zkušenost s používáním.

Chemické filtry v tomto konkrétním složení – Octisalate, DHHB, Octyltriazone, Iscotrizinol – fungují jako houba a vstřebávají škodlivé sluneční paprsky tak, aby se nedostávaly na tvoji pokožku. Minerální (nebo fyzické) filtry na druhé straně fungují vytvářením fyzické bariéry napříč povrchem pokožky a ta posléze odráží, rozptyluje a vstřebává UV světlo; běžně sem spadají Oxid zinečnatý a Oxid titaničitý, zde však najdete pouze druhý zmíněný.

 

Rozhodli jsme se pro oba typy filtrů, protože nabízí různé výhody; chemické filtry se hladce mísí do pokožky a je tak méně pravděpodobné jejich setření, zatímco minerální filtry chrání jak před UVA, tak UVB paprsky a je u nich méně pravděpodobné podráždění a zároveň poskytují okamžitou úlevu. Jejich kombinací naše hybridní složení nabízí široké spektrum ochrany (tedy chrání jak před UVA, tak UVB paprsky, které přispívají k fotostárnutí a spáleninám od slunce) s nejlepší možnou zkušeností s používáním – dle našeho názorů zde není poražených. 


Také jsme se rozhodli pro SPF 50. Ona “50” naznačuje, jak dlouho slunečnímu záření trvá způsobit zarudnutí pokožky při použití opalovacího krému přesně podle pokynů – versus dobu bez použití opalovacího krému. Zarudnutí pokožky od slunce s použitím našeho krému tedy trvá 50krát déle než bez použití opalovacího krému. 


A zatímco skutečná hodnota “SPF” se v posledních letech zpochybňuje – u některých složení nenabízí uvedenou SPF hodnotu – náš krém prošel zcela jiným restováním, které prokazuje, že námi poskytované hodnoty SPF jsou vyšší, než 50. 
Přidali jsme niacinamid neboli vitamín B3, silnou složku, známou pro svou schopnost zklidnit zanícení, podporovat kožní bariéru a zlepšit vzhled tmavých skvrn. 
Společně s filtry opalovacího krému tyto složky poskytují potentní rozjasňující péči o pokožku svým vlastním způsobem. Dále naše složení testujeme pro specifické výhody péče o pokožku; výsledky ukazují, že je nekomedogenní (neucpává póry) a neaknetický (nezpůsobuje tvorbu akné).


Jak jej používat 

Možná je toto očividné, ale opalovací krém by měl být aplikován každé ráno bez ohledu na počasí, a to jako poslední krok tvé rutiny péče o pleť. (UV světlo dokáže pronikat mraky, takže spálení od slunce je jednoduše možné také když je zataženo). A to není vše, doporučuje se jej opět aplikovat každé dvě hodiny, zejména v případě pocení nebo plavání. Naštěstí je aplikace hračkou díky elegantnímu složení, které není křídové – jednoduše použij aplikátor lahvičky pro štědré dávkování na prsty a jednoduše jej klepáním dostaň do pokožky (opalovací krém se neroztírá), nic jiného není zapotřebí. 


Jelikož jsme chtěli vytvořit opalovací krém, který je radost používat, můžeš důvěřovat tomu, že nebudeš mít na pokožce žádný lepivý, mastný nebo jinak olejový pocit – a aplikace make-upu na jeho vrstvu je hladká. Jeho mísitelné složení je čisté a nezanechává bílý filtr na pokožce, díky tomu je vhodný pro všechny její tóny. 


Pro tento produkt jsme se rozhodli pro plast, který umožňuje nejjednodušší cestování, takže si svou denní ochranu můžeš užívat kdekoliv. 
S nadšením s tebou sdílíme toto uvedení produktu a nemůžeme se dočkat, až Sun Hero SPF 50+ vyzkoušíš na vlastní kůži. Máš otázky? Napiš nám na hi@eggoglow.com a rádi ti pomůžeme!