Jak to všechno začalo...

Až teď jsem si uvědomila, jak jsem byla tvrdohlavá, ale na druhou stranu jsem vždy byla sama proti sobě - chtěla jsem víc, lépe, rychleji a nebyla jsem schopna zpomalit. Moje tělo mě donutilo k obnovení rovnováhy a najít způsob, jak pečovat také o sebe samotnou a péče o pleť se pro mě rychle stala odpočinkem - čas, kdy jsem mohla existovat v té dané chvíli. Pro mě je péče o sebe samotnou mnohem víc, než produkty, které používám na pokožce, je to také to co člověk jí, jaký má životní styl a jak člověk přemýšlí.

Už mě nebavilo zkoušet produkty, které nefungují a začala jsem se věnovat péči o pleť. Vylepšila jsem nutné každodenní časově vytěžující produkty na mnohem lepší a holistický přístup u kterého věřím, že bude mít pozitivní změnu také pro tvou péči. Pokud jsi se alespoň v kousku tohoto příběhu našla, zvu tě k tolik důležitému období, ve kterém si najdeš čas sama pro sebe, jako já.

Toto je tvůj čas na to zazářit! ✨

Tjaša Bračko Co-Founder/CMO
Tjaša

Naše vize

Nabízet produkty, které jsou příjemné a díky kterým budeš zářit za cenu, která je dostupná. Místo hledání dokonalosti tě chceme popostrčit k tomu, zářit ve svém přirozeném já.

Péče o sebe samotnou

Není to sobecké. Představuje to schopnost zpomalit a stát si za rituálem péče o sebe samotnou, jako nikdo jiný. EGGO kočky si dopřejí ten čas a naslouchají svému tělu, najdou si moment na to soustředit se každý den na to pečovat o sebe.

Vnitřní záře

Věříme, že skutečná krása začíná uvnitř. Když najdeš tu ideální rovnováhu vnitřně, tvoje pokožka začně zářit a to bude základem pro další kroky ve tvé každodenní péči.

Vše, díky čemu záříš

Štěstí jsou maličkosti a někdy to, co člověk potřebuje k tomu cítit se opravdu dobře jsou ty ideální doplňky. Hravé ale užitečné eggo produkty dodají svěží nádech do tvé každodenní péče.

V čem se lišíme...

icon Vyrobeno s láskou v Evropě, ve Slovinsku
icon Bez škodlivých složek a vůní
icon Veganské produkty
icon Obohaceno o superpotraviny (pro super zářivou pleť)

Malý tým se skvělými plány

Jsme tým, který věří v péči o sebe, který odhodlaně zkouší všechno nové a dobré a nikdy neakceptuje "ne" jako odpověď - tedy kromě momentů, kdy má odejít z domu bez SPF. To je VELKÉ ne.

Tjaša
CO-FOUNDER & CMO
Žiga
CO-FOUNDER & CEO
Hana
MARKETING SPECIALIST
Tara
INFLUENCER MANAGER
Monika
INFLUENCER MANAGER
Tina
PRODUCT DEVELOPMENT