BESTSELLERY

DÁRKY DO 750 Kč 🎁

DÁRKY DO 1400 Kč 🎁

DÁRKY DO 2100 Kč 🎁

SVÁTEČNÍ BALÍČKY

Často kladené otázky

Bojím se, že produkt nebude fungovat.

Tvoje zkušenost je naší prioritou. Proto je každý nákup chráněný 30denní garancí spokojenosti.

Pokud neuvidíš výsledky, které chceš během této doby vidět, jednoduše nám vrať produkt, celou částku ti bez dalších dotazů vrátíme.

Kde se produkt vyrábí?

Všechny naše produkty se vyrábí v EU v těch nejvyšších standardech pro zajištění kvality a maximální účinnosti.

Jak používat tento produkt?

EGGO produkty ti poskytují účinnou rutinu, která se jednoduše zvládá a přitom dosahuje požadovaných výsledků za méně, než 14 dnů.

1. ČIŠTĚNÍ

Každá péče začíná čištěním. Zde se budou hodit čistící gel a čistící zařízení. Pokud nosíš make-up, naše Magic Pads jsou také skvělým řešením.

2. PÉČE

Podle typu pleti ti poskytuje to, co potřebuješ. Séra cílí na řešení pro každého. Miracle peel je skvělé pro mastnou a aknetickou pleť. Aquaholic je hydratační sérum pro pokožku, která potřebuje extra hydrataci. A Glow and go sérum dodá život a jas matné pokožce díky vitamínu C.

3. HYDRATACE

Vyživená pleť je spokojená pleť. Kvalitní pleťový krém ti dodá 25 hodin hydratace a ochranu před vnějšími stresory. Pokud máš mastnou až normální pleť, poté doporučujeme Zen defence. Pokud máš suchou pleť, tvým produktem bude Daydream.

Jak dlouho trvá dodání?

Produkty odesíláme ve stejný den, dodání zabere 1-2 dny.

Pokud neuvidíš výsledky, které chceš během této doby vidět, jednoduše nám vrať produkt, celou částku ti bez dalších dotazů vrátíme.